svarinka3.JPG

Petra Svarinská

Majitelka a castingová režisérka

Petra, známá pod přezdívkou “Svarinka”, je castingovou režisérkou od roku 1998. V roce 2002 pak založila agenturu VIVID casting. Zaměřuje se na obsazování českých a zahraničních filmů a seriálů a pomáhá také studentům FAMU a FAMO s obsazováním studentských debutů. V roce 2009 rozšířila svou činnost o herecký management pod značkou Reset Actors a exkluzivně zastupuje několik známých herců ze zahraničí, Česka a Slovenska.

Dina Malá

Castingová režisérka – TV reklamy, filmy a seriály

Dina se stala součástí VIVID týmu v roce 2005 a co bylo kdysi jejím teenagerským snem s nejasnými obrysy, stalo se skutečností. Miluje práci s lidmi a různorodost svých projektů. Je jí potěšením setkávat se s nekonečným množstvím tváří, příběhů, talentů. Je jí potěšením být Vividkou.

dina1.JPG
MISA 4.JPG

Míša Rýgrová

Casting Associate

Produkce, registrace herců a databáze, pronájem studia
 

Míša je od podstaty produkční, která se v ní nezapře. Pohání ji vášeň pro kulturu, umění, inovace, udržitelnost, komunity a lepší svět. Pracovala v ČR i ve světě na rozličných projektech v oblasti divadla, audiovize, výtvarného i hudebního umění. Miluje Burning Man a vždy na konci léta na několik týdnů zmizí do pouště. Ve VIVID castingu zakotvila v létě 2017. Vedle castingů samotných se stará o databázi herců, nové registrace, pronájem studia a vybraným hercům také o jejich závazky a kalendáře.